Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Práca s počítačom pre pokročilých - MS Word, Excel

MS Word – 40 hodín

Kurz je zameraný na dve základné oblasti. Prvá je tvorenie veľkého dokumentu, ktorý potrebuje všetky náležitosti väčšej oficiálnej práce počnúc nadpismi, cez číslovanie strán, tvorbu zoznamov literatúry a citácií až po poznámky pod čiarou. Druhá časť sa zameriava na kancelárske nástroje, hlavne je to hromadná korešpondencia na tlač veľkého množstva obálok a listov, ako aj nástroje na revidovanie dokumentu spravidla používané pri spisovaní zmlúv. Kurz je zakončený tvorbou šablón,   ktoré môžu uľahčiť prácu.


MS Excel -  40 hodín

Počítačový kurz je určený pre užívateľov, ktorý potrebujú používať Excel na dennej báze pri  analyzovaní dát. Kurz sa primárne zameriava na prípravu analyzovaných dát s pomocou funkcií (najmä logických funkcií a funkcie VLOOKUP). Zabezpečenie pracovného hárku, zabezpečenie zošita, zaheslovanie, zašifrovanie. Záverečná časť je venovaná  príprave jednoduchých formulárov pre obyčajných používateľov.